Будівництво каркасних будинків

«SKDUkraine» — компанія, яка займається виготовленням та побудовою каркасних будинків. Будинки виготовляються за канадською технологією. Залежно від методу побудови (канадський чи стандартний) відрізняється й ціна. Через складність технологій, що застовуються під час побудови, стандартний метод коштує значно більше. Компанія «SKDUkraine», що знаходиться у Києві та Дніпрі, враховує вартість монтажу, оздоблювальних робіт та кількість витраченого матеріалу для формування ціни на будинок під ключ.

 

Також відрізняється вартість будинку залежно від його типу, тобто цегляний чи будинок з брусу коштуватиме дорожче ніж каркасний, оскільки всі деталі виготовляються на замовлення.

 

Стосовно каркасного типу, то все значно легше, адже він складається на будівельному майданчику з уже готових конструкцій, тому й ціна відносно невисока.


Наша компанія може побудувати будинок під ключ, включаючи:

проектування;
виготовлення фундаменту;
виготовлення комплекту деталей;
доставку;
монтування будинку;
зведення крівлі;
оздоблення фасаду;
внутрішні роботі;
монтування інженерних мереж.

Наша компанія виконує будівництво будинків під ключ, включаючи всі етапи, або тільки окремі з них згідно з підписаним замовленням.


Наші переваги:

Компанія пропонує різні за конструкцією каркасні будинки, ціни на які залежать від вибору проекту. Серед запропонованих варіантів є елітні будинки та котеджі класу «стандарт». Загальна вартість будівництва будинку залежить від матеріалів.